Dłutowanie

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest obróbka skrawaniem różnego rodzaju detali wykonanych z mosiądzu, brązu, stali, aluminium, żeliwa i tworzyw sztucznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się zrealizować powierzone zadanie ściśle z określonymi przez Klienta wymogami.

Proces dłutowania jest struganiem otworów o kształtach nieobrotowych, takich jak uzębienia kół zębatych, otwory wielokątne czy różnego rodzaju rowki pod wpusty. Proces ten polega na skrawaniu detalu nożem, który jest przymocowany do suwaka wykonującego ruch posuwisto-zwrotny. Dłutowanie nazywane jest także struganiem pionowym, ponieważ podczas realizacji tego typu zleceń narzędzie wykonuje właśnie ruch pionowy. Do wykonania powierzonych zadań wykorzystujemy tylko sprawdzone oraz niezawodne rozwiązania.

W naszym przedsiębiorstwie produkcja różnego rodzaju elementów z wykorzystaniem tej metody odbywa się przy zastosowaniu specjalistycznych obrabiarek, które działają zawsze precyzyjnie oraz wydajnie. Wykorzystywanie podczas codziennej pracy tych profesjonalnych urządzeń wpływa na jakość naszych wyrobów i satysfakcjonujący efekt końcowy.

Szybki kontakt

+48 691 500 232   biuro@holmexx.pl

HOLMEXX F.P.U.H.   Stanisław Holcman Biała Droga 35   34-122 Wieprz   NIP:   551 132 08 89 REGON:   120930039