Obróbka metali: frezowanie i toczenie CNC - Holmexx

Oferujemy:

Szybki kontakt

+48 691 500 232   biuro@holmexx.pl

Oferujemy usługi obróbki skrawaniem na maszynach CNC, a także tradycyjnych. Stosujemy zarówno metodę frezowania, toczenia jak i szlifowania.

Nasza oferta obejmuje produkcję wielko- i średnioseryjną oraz jednostkową. Dbamy o krótkie terminy wykonania zleceń i terminowość wszystkich dostaw.

Obrabiamy stale, stopy aluminium a także tworzywa sztuczne.

Frezowanie CNC

Specjalizujemy się we frezowaniu CNC, wykorzystując zarówno maszyny sterowane numerycznie, jak również konwencjonalne. Oferujemy obróbkę różnego rodzaju materiałów, w tym stali, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu czy tworzyw sztucznych. Korzystamy z nowoczesnych maszyn i bogatego doświadczenia, realizując zlecenia precyzyjnie i kompleksowo. Jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Toczenie CNC

Oferowane Państwu toczenie CNC umożliwia obróbkę powierzchni mających kształt brył obrotowych. Stosujemy nowoczesne maszyny, które dzięki sterowaniu numerycznemu można dowolnie programować. Działamy precyzyjnie, zwracając uwagę na każdy detal i realizując zlecenia w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów. Metodę tę stosujemy również w przypadku skomplikowanych i nieregularnych kształtów.

HOLMEXX F.P.U.H.   Stanisław Holcman Biała Droga 35   34-122 Wieprz   NIP:   551 132 08 89 REGON:   120930039