O firmie Holmexx

Początki przedsiębiorstwa HOLMEXX sięgają 1993 roku. W zakres działalności firmy wchodzi profesjonalne wykonawstwo funkcjonalnych elementów do maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w przemyśle:

- motoryzacyjnym,
- włókienniczym,
- maszynowym,
- grzewczym

i wielu innych segmentach rynku.

Przygotowana przez naszych specjalistów oferta obejmuje również toczenie, dłutowanie i frezowanie części przy użyciu specjalistycznych maszyn konwencjonalnych oraz centrów obróbczych CNC. Współpracujemy także z szanowanymi i renomowanymi firmami w zakresie obróbki cieplno-chemicznej.

Profesjonalne realizujemy zamówienia - zarówno jednostkowe, jak i wielkoseryjne. Można u nas zamówić motoreduktory i koła zębate w dowolnej liczbie, nawet w niestandardowych rozmiarach. Staramy się w pełni dostosowywać swoją propozycję do potrzeb naszych Klientów. Wszelkie części do maszyn wykonujemy zatem według dostarczonej dokumentacji lub przeprowadzamy precyzyjne pomiary i przeliczenia po to, aby odtworzony element spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym przedsiębiorstwie najważniejsze jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości wykonania produktów oraz ich niezawodności. Ponadto dbamy o pełne zadowolenie każdego Klienta.

HOLMEXX – precyzja obróbki i najwyższe standardy obsługi!

Szybki kontakt

+48 691 500 232   biuro@holmexx.pl

HOLMEXX F.P.U.H.   Stanisław Holcman Biała Droga 35   34-122 Wieprz   NIP:   551 132 08 89 REGON:   120930039