Motoreduktory do kotłów C.O.

Produkowane przez nas motoreduktory zostały zaprojektowane do kotłów C.O. z układem szufladkowym lub tłokowym. Dzięki sprecyzowanemu przeznaczeniu doskonale spełniają swoją rolę, zmniejszając i redukując obroty pochodzące ze źródła zasilania. Pozwalają na precyzyjne podawanie opału do paleniska podajnika.
Korpus maszyny został wykonany z żeliwa, które posiada o wiele lepsze właściwości w zakresie pochłaniania drgań od aluminium. To sprawia, że nasze produkty pracują ciszej a ich użycie jest bardziej wygodne dla użytkownika.

motoreduktor

Dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zachować najwyższą jakość naszych motoreduktorów a także ich maksymalną wydajność. Ich dobre parametry techniczne, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem, gwarantują otrzymanie sprzętu najwyższej jakości, który zapewni kotłom centralnego ogrzewania profesjonalne, skuteczne działanie.

Zanim oddamy motoreduktory do rąk Klienta, poddajemy je testom wytrzymałościowym. Daje nam to pewność co do ich wysokiej trwałości i odporności na wszelkiego rodzaju usterki. Dzięki temu sprawdzą się każdego dnia w wielu gospodarstwach domowych. Ich wielką zaletą jest fakt, że mogą pracować bezawaryjnie i bez obsługi. Wszystko to znacznie ułatwia ich eksploatację.

motoreduktor

Nasze produkty to wysoka wydajność działania nawet w najbardziej wymagających warunkach, co pozwala zachować długi czas ich działania. Na ich trwałość udzielamy 2-letniej gwarancji. Klienci mogą więc być spokojni o to, że zakup naszych motoreduktorów będzie dla nich korzystną inwestycją na wiele lat.

Parametry techniczne

  • obsługiwane moce od 0.05 do 13 kW,
  • zakres momentu od 50 do 2500 Nm,
  • maksymalne obciążenie promieniowe 16500 N,
  • przełożenie 1360:1, 1360:1,5 oraz według potrzeb klienta,
  • współczynnik fs od 2,0 do 2,7,
  • 8 dostępnych wielkości.

Szybki kontakt

+48 691 500 232   biuro@holmexx.pl

HOLMEXX F.P.U.H.   Stanisław Holcman Biała Droga 35   34-122 Wieprz   NIP:   551 132 08 89 REGON:   120930039